Elérhetőségeink

Levelezési címünk:
7629 Pécs, Komlói út 217.

E-mail címünk:

T-Com
Kérjük adója 1%-ával támogassa munkánkat!
2014-02-06

Célunk, hogy a beteg gyermekek - a súlyosan betegek is -, minél teljesebb gyermekkort élhessenek meg: tanulhassanak, játszhassanak, alkothassanak. Ehhez korszerű szemléletű, képzett, kreatív kórházpedagógusokra van szükség.

EGYÜTT : ÉRTÜK

Számlaszám: Erste Bank Pécsi Fiókja 11600006 - 00000000 - 13040006

Adószám: 18325047 - 1 - 02

Hogyan rendelkezhet adójának 1%-áról?

• Amennyiben Ön önadózó adóbevallását és azzal együtt és az adó 1%-ról szóló rendelkező nyilatkozatot (EGYSZA lap) 2014. május 20-ig küldje el az adóhatóságnak elektronikus vagy postai úton.

• Amennyiben munkáltatója készíti el adóbevallását, nyomtassa kis az adó 1%-áról szóló rendelkező nyilatkozatot (EGYSZA lap) és tegye egy borítékba. A lezárt borítékon tüntesse fel adóazonosító jelét, a hátoldalát, a ragasztást keresztezve írja alá. A borítékot legkésőbb 2014. május 10-ig adja le munkáltatójának.

• Amennyiben az adóhatóság készíti el adóbevallását az ellenőrzésre kiküldött (postai vagy elektronikus úton) adóbevallásban töltse ki az adó 1%-ról szóló rendelkező nyilatkozatot (EGYSZA lapot) és az adóbevallással együtt küldje vissza.

• Amennyiben Ön egyéni vállalkozó adóbevallását és az adó 1%-ról szóló rendelkező nyilatkozatot (EGYSZA lapot) 2014. február 25-ig adhatja le az adóhatóság felé.

• Amennyiben már beküldte adóbevallását, de nem rendelkezett 1%-áról, nyomtassa ki az adó 1%-ról szóló rendelkező nyilatkozatot (EGYSZA lapot), majd a kitöltött nyomtatványt tegye egy borítékba. A lezárt borítékon tüntesse fel adóazonosítóját és a hátoldalát a ragasztást keresztezve írja alá, majd személyesen vagy postai úton jutassa el az adóhatóság részére.

Köszönjük!